Home › Competitie › Indeling Zaterdagcompetitie 2018

Indeling Zaterdagcompetitie 2018

Zaterdag Heren 1 (hoofdklasse)
Zaterdag Gemengd 1 (1e klasse)
Hessel de Boer
Bert Jan Hendriksen
Roger Davids
Lisette Ebeling Koning
Jeroen Wouters

Petra Janssen©
Rick Blom
Esther Koning
Tim den Hertog©
Eelco Martens
Guido Loonen
Rene van Dusschoten

  Marc Verzijlberg
     
Zaterdag Heren 2 (2e klasse)
Zaterdag Gemengd 2 (2e klasse)
Rob  Jansen
Boudewijn de Haan©
Frank Reimert
Ellen Giesberts
Jeroen Schulten 

Marc Snijders Blok
Martijn Moen©
Ruud Gerzon
Gerben Roffel
Daniel stregels
Daan Snijders Blok
Annemieke Korstjens-Stobbe


Ilse Kranenburgh
     
Zaterdag Heren 3 (3e klasse)
Zaterdag Gemengd 3 (3e klasse)
Roy van Oudenaaren
Vincent van Eijkelenburg
Michiel Uffen    Antine van Versendaal 
Marten de Boer ©

Coen van den Heuvel©
Gerben Nelemans
Marielle Bes
Bas Tromp   Marieke Davids
Hendrik te Grotenhuis
Willem Frederiks
Sander Scheffer 
Stef Bogaard
Danny van Heusden

     
Zaterdag Heren 4 (3e klasse)
Zaterdag Gemengd 4 (4e klasse)
Arjan Schouten
Anneliesde  Blaauw
Frank Vahle
Lara Steenman
Marc van Veen
Edwin daemen ©
Egbert uit den Bogaard
Josephine Langeveld 
Rob Dirks©   Joep Stassen
Wiegert Mulder
Pieter van Hengel
Pablo Knaven
Ronald Kok

Zaterdag Heren 5 (3e klasse) Zaterdag Dames Dubbel 1 35+ (2e klasse)
Albert Roffel Jose vd Hurk©
Bert van der Kuijl Annemieke de Vries
Eelke Westra Marjo Korteling
Frans van Buggenum Marienne Verhoef 
Fred Loonen Monica Friedl
Michel Admiraal© Sascha Bouwman
Paul Bleeker
Remco Schoone

Casper Willems    Zaterdag Dames 1 (3e klasse)
    Monique Somers©
Zaterdag Heren 6 (4e klasse)   Nicole van der Meulen
Michel Hooning    Carine Kuijper
Michiel Poorter©   Claudia Smedema
Sander Veltkamp   Renee van Alten
Koen Jansen    Marjo Willemse
Donald Spritzer   Patti Slewe
Dennis Michon   Ankie Willemse 
    Nicoline Langendijk
     
Zaterdag Heren 7 (4e klasse)   Zaterdag Dames 2 (3e klasse)
Jeroen Ottevanger©    Sharon Cahn©
Martijn Blank   Ellen van der Heijden
Jos de Jonghe   Annemarie van Meelen
Willem Ossenkoppele    Liane Vroom
Rob de Ree   Fleur Sombekke
Rob Dekkers   Marieke van Nunen-Vlieghuis
Mario van Meelen   Marieke Ottevanger
Henk Zeemering   Veronique Arisz
     
    Zaterdag Dames 3 (4e klasse)
    Kirsten Verheul
    Blanche Bastings
    Denise Moria
    Britt Moria
    Rosa Vendel
    Jasmijn Hoogewerf©
    Emily Leyer
    Nicolette Kersbergen

Ogenblik a.u.b. ...