Home › Competitie › Indeling Najaarscompetitie 2018

Indeling Najaarscompetitie 2018

 

  
 Zaterdag Heren 1 (4xHE 2xHD) 1e klasse

Zaterdag Dames 1 (2x DE 3xDD)1e klasse 

Jonathan Niemeijer©

Chris Kienhuis 

Joachim Niemeijer

Heleen van der Knaap©

Thomas Neijenhuis

Jamie Heesen

Bob Verzijlberg

Megan Heesen
Niels Neervoort  Stephanie Den Hertog
Mitchel van Rijnbach Annemijn van Meelen 
  Joëlle Blankestijn
   
Zaterdag Heren 2 (4xHE 2xHD) 3e klasse
Zaterdag Dames 2 (2x DE 3xDD) 4e klasse
W. Berghoef

Sharon Cahn©

W. Hebly Fleur Sombekke
M. van Meelen Marieke Vlieghuis
B. Spruijt

Marieke Ottevanger

A. Jobse © Anne Marie van Meelen
 

Liana Vroom

Zaterdag Heren 1 (4x HD) 4e klasse

Frederique Arisz

Maarten van Buuren© 

Ellen van der Heijden
Marcel van Gaalen  

Ruben Acohen

Zaterdag Dames 1 (4 DD) 3e klasse
Klaas van der Molen

Jose v/d Hurk ©

Willem van der Jagt  (reserve) Marina Duijn
Niels Davids (reserve) Annemieke de Vries
Joost de Haan
Marianne Verhoef
  Nicole Langenberg
Zaterdag Heren 2 (4x HD) 4e klasse Auke van Heuzen

Johan Bank ©

Ankie Willemsen (reserve)
Guus Swarte Sascha Bouwman 
Hans Broekhof

 

Herber Nieuwland

 

Bert Niemeijer

Zaterdag Dames 2 (4 DD)3e klasse

Willem van der Jagt Loes Schoone ©
  Lara Steenman

 

Annelies de Blaauw

Zaterdag Gemengd Dubbel 1 4e klasse

Marijke Burger
Bas van Roijen © Hester van der Werff
Ronald Kok Marjo Willemsen
Stefan Dalinghaus Monique Somers
Martin Roest Marlies Mannaert
Wim Heeres

 

Henriette Fuhri Snethlage

Zaterdag Dames 3 (4 DD) 4e klasse

Joke Kreuse Trix Verweij ©
Juta Runeman Mieke Smink

 

Bianca Verleur

Zaterdag Gemengd 1 (HE, DE, HD, DD, GD) 3e klasse

Philipine van der Kley

Daan Doing

Esther Rikken
Mark Hemetsberger Agnes Dijkema (reserve)
Martijn Weijers

 

Lotte Schoone ©

Zaterdag Dames 4 (4 DD) 4e klasse

Paula Meeuwes

Emily Leijer

Cyrilla Hardebol Nicolette Kersbergen
Ankie Willemsen Flora van Grinsven ©
  Rebecca Rijnders
  Milja Falentijn
Donderdag  8&9 1 2e klasse Miranda Kuiper
Pamela Spaans © Mariska Moreu
Marijntje Cats  
Mariet Dingemans

Zaterdag Dames 5 (4 DD) 4e klasse 

Benedicte van de Bergh Caroline van Saase ©
Yvonne Ribourdouille Caroline Lucchiari

 

Anemieke van Jole 
Donderdag 8&9 2 2e klasse Marianne van Ginhoven
Mariska Moreu Monique Berenzynski
Laura de Graaf © Jennifer Batchelor 
Cisca Jobse  
Ingrid Lispet

 

Anneleen Oskam

 

 

 

Donderdag 8&9 3 2e klasse
Zondagmiddag 8&9 1 2e klasse

Noor Eijken ©

Shiwe Schreuder-Wang©
Aukje Zandstra Mirjam van Rheenen
Brigitte Welling Brigitta Tjin Liep Shie
Claudia Wiersma Miranda Kuiper 
Caroline van Saase  Kyra van Engen
Hanneke van Pampus Ine Hustinx-Schaekers
  Dominique Zeeman
 

 

  Zondagmiddag 8&9 2 2e klasse
  Gus Nijst
  Eveline Kraan
  Rachel Melief 
  Nicole Reijnen ©
   
   

 


Ogenblik a.u.b. ...